بازديد وزير بهداشت از پروژه هاي عمراني دانشگاه علوم پزشكي شاهرود

نوشته شده توسط محمد زماني on . Posted in اخبار

بازديد وزير بهداشت از پروژه هاي عمراني دانشگاه علوم پزشكي شاهرود

دكترسید حسن قاضی زاده هاشمی وزير محترم بهداشت بعدازظهر پنج شنبه از چند پروژه عمراني دانشگاه علوم پزشكي شاهرود بازديد كرد.

  وزير بهداشت با حضور در بيمارستان امام حسين (ع)شاهرود از پروژه توسعه بیمارستان امام حسین (ع) شامل زیرزمین غربالگری سرطان با زیربنای ۵۷۵ مترمربع و اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال، طبقه همکف بلوک های زایمانی با زیر بنای ۸۵۰مترمربع و با اعتباری معادل هشت میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال بازدید كرد

دكتر هاشمي وزير بهداشت در این سفر از پروژه ساختمان اورژانس امام حسین (ع) و بخش های آن شامل رادیوگرافی، معاینه عمومی، سی پی آر تخت بستری و .بازديد نمود این پروژه با زیر بنای سه هزار و ۴۰۰مترمربع و با اعتبار ۳۰میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و گنجایش ۷۲تخت اورژانس احداث شده است

قاضی زاده همچنین از پروژه احداث پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) با زیربنای معادل دوهزارو چهارصد مترمربع شامل داروخانه، آزمایشگاه، سونوگرافی، رادیولوژی، تزریقات، اتاق پزشک متخصص، اتاق مشاوره، نمازخانه، کلینیک روان شناسی، پوست و... نیز بازدید و ازروند  اجرای پروژه بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) كه زیر بنای سه هزار و ۵۰۰ متر مربع در حال احداث است که تا کنون برای آن ۹ میلیارد و ۶۳۲ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

همچنين  این پروژه شامل دو اتاق عمل قلب باز، آنژیوگرافی، مجهز به ۱۹ تخت آی. سی. یو و اورژانس قلب، موتورخانه است که از محل اعتبارات ملی ساخته می شود.